Zoznam náhradníkov naplnený

Vážení občania,

oznamujeme Vám,
že zoznam náhradníkov na očkovanie proti ochoreniu COVID-19 je naplnený.
V tejto chvíli už nebudeme objednávať ďalších pacientov. Ďakujeme za porozumenie. Ak sa uvoľnia ďalšie kapacity, o ďalšom postupe Vás bude FNsP Prešov informovať.
Nemocnica zároveň upozorňuje na skutočnosť, že ide o zoznam náhradníkov, a teda osôb, ktoré budú na očkovanie zavolané len v prípade, ak z očkovacieho zoznamu vypadne vopred objednaná osoba z tzv. 1. vlny očkovania. Doteraz nemocnica počas jedného očkovacieho pracovného dňa povolala 10 až 20 náhradníkov, a teda pri počte nahlásených náhradníkov má „zásobu“ približne na jeden mesiac.

Na očkovanie sa už môžu registrovať aj seniori nad 75 rokov a to prostredníctvom portálu.
Ministerstvo zdravotníctva rozšírilo možnosti registrácie aj o COVID-19 infolinky. Na očkovanie môžete registrovať seba alebo vašich príbuzných aj na čísle 0800 174 174 (zo zahraničia +421 270 074 174).

publikované: 25.01.2021