Plánované operácie a test na COVID-19

Vážení pacienti,
ak sa k nám chystáte na plánovaný operačný zákrok, oznamujeme Vám, že okrem klasických pred operačných vyšetrení je potrebné priniesť so sebou aj potvrdenie o negatívnom teste na COVID-19, ktoré nie je staršie ako 96 hodín.
Na test sa nie je potrebné objednávať, stačí prísť 4 dni pred operačným zákrokom na oddelenie infektológie FNsP J. A. Reimana Prešov v pracovných dňoch v čase medzi 7:00 – 11:00.
Odberné miesto za týmto účelom nájdete v „starom“ infektologickom pavilóne, nie na odbernom mieste označenom COVID-19.

publikované: 10.07.2020

CALL CENTER 24/7

+421 51/7011111

FNSP PREŠOV

Tretia najväčšia slovenská nemocnica. Ponúkame najkomplexnejšiu zdravotnú starostlivosť. Disponujeme všetkými odbornosťami.

PERSONÁL

Stará sa o Vás 446 lekárov, 1082 sestier a pôrodných asistentiek, 280 zdravotníckych asistentov, 11 farmaceutov, 291 laborantov, asistentov, sanitárov a iných zdravotníckych pracovníkov.

NAJMODERNEJŠIA PRÍSTROJOVÁ TECHNIKA

Mamograf, CT, RTG, lineárny urýchľovač, extrakorporálny litotryptor USG,...