Pokyny k očkovaniu v prešovskej nemocnici

FNsP J. A. Reimana Prešov pokračuje v očkovaní proti ochoreniu COVID-19. Nemocnica už zaočkovala svojich zdravotníckych zamestnancov a pokračuje v očkovaní v zmysle stratégie MZ SR. Od pondelka 11. 1. 2021 očkujeme v rámci 1. vlny skupiny zdravotníkov, ktoré nájdete na portáli: https://korona.gov.sk/

Na očkovanie je potrebné prihlásiť sa prostredníctvom portálu www.korona.gov.sk a kolónky „Požiadať o očkovanie“. Následne Vám príde sms, v ktorej obdržíte čas a dátum očkovania. Očkujeme vo foyer chirurgického monobloku.

Prosíme o dodržanie pridelených časov.

publikované: 11.01.2021
aktualizované: 21.01.2021

CALL CENTER 24/7

+421 51/7011111

FNSP PREŠOV

Tretia najväčšia slovenská nemocnica. Ponúkame najkomplexnejšiu zdravotnú starostlivosť. Disponujeme všetkými odbornosťami.

PERSONÁL

Stará sa o Vás 446 lekárov, 1082 sestier a pôrodných asistentiek, 280 zdravotníckych asistentov, 11 farmaceutov, 291 laborantov, asistentov, sanitárov a iných zdravotníckych pracovníkov.

NAJMODERNEJŠIA PRÍSTROJOVÁ TECHNIKA

Mamograf, CT, RTG, lineárny urýchľovač, extrakorporálny litotryptor USG,...