Gynekologicko-pôrodnícka ambulancia 2 – v odbore materno-fetálnej medicíny

V ambulancii je poskytovaná komplexná starostlivosť o pacientky s rizikovou a patologickou graviditou. Vedenie prenatálnej poradne, ultrazvukové vyšetrenia v 10., 20. a 30. týždni gravidity, prípadne ďalšie, podľa potreby. Spolupráca s odbornými ambulanciami vo FNsP, napr. ambulancia pre hypertenziu, genetická ambulancia, endokrinologická ambulancia, nefrologická ambulancia a diabetologická ambulancia.
Konzultácie pre pacientky s abnormálnymi výsledkami prenatálneho skríningu.
Možnosť invazívnych vyšetrení v gravidite – amniocentéza (odber plodovej vody).
Poskytovanie odborných rád o priebehu tehotenstva a pôrodu.
Informácie o psychoprofylaktickej príprave na pôrod.
V tejto ambulancii je zabezpečená gynekologická ÚPS služba počas pracovných dní v čase od 15:0 hod. do 07:00 hod. Počas voľných dní a sviatkov je zabezpečená nepretržite.
Lokalizácia
Gynekologicko-pôrodnícky pavilón (historická budova), hlavný vchod, prízemie v ľavo – recepcia
Telefón

Ordinačné hodiny: