Mamička priviedla na svet trojičky v prešovskej nemocnici

V Perinatologickom centre FNsP J. A. Reimana v Prešove sa v polovici novembra narodili trojičky. 33-ročná mamička Zuzana bola v starostlivosti pôrodníkov Gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia v Prešove viac ako 7 týždňov. Vytúžení, viac ako 2-kilogramoví chlapci Lukáško, Matúško a Tomáško prišli na svet v 34. týždni tehotenstva cisárskym rezom. Aktuálne sú detičky v starostlivosti neonatológov na Oddelení neonatológie. Malým bojovníkom aj mamičke sa dobre darí. Na prepustenie do domáceho prostredia sa teší manžel a 6-ročný braček.

Spoločnosť Happy Baby pre nich na uľahčenie štartu do života zorganizovala mikulášsku zbierku praktických darčekov, ktoré venovali Curaprox, Ewopharma, Lidl Slovenská republika, Powerlogy, Tesco online nákupy, Unilabs, a Víno Matyšák.