Poďakovania

POĎAKOVANIE ZAMESTNANCOM FNSP J. A. REIMANA PREŠOV

Formulár

Emília 18.07.2024 23:35:10
Veľmi pekne sa chcem poďakovať pani primárke Mudr. Angelovičovej a jej sestričke Danke za neskutočný prístup a ľudskosť pri vykonávaní ich povolania.
Badarova Ľubomíra 18.07.2024 16:07:20
Poďakovanie odd ORL pod vedením primára MUDr.Jenča Jozef a celému kolektívu za odbornú starostlivosť a ľudský prístup na vysokej úrovni počas hospitalizácie.V ďalšom období popri oddychu veľa energie a cestu vedenú tým správnym smerom a dlhodobo.S vďakou pacientka zo SNV.
Ondrej Takáč 15.07.2024 08:04:52
Vážený pán riaditeľ, dovoľte mi touto formou vyjadriť obrovské poďakovanie Fakultnej nemocnici s poliklinikou J. A. Reimana Prešov, ktorú riadite, za starostlivosť o nášho zraneného syna Adamka Takáča. 1.júla ho zrazilo auto, mal otvorenú zlomeninu stehennej kosti, otras mozgu a od príchodu RLP cez všetky vyšetrenia, operačný zákrok, hospitalizáciu až po prepustenie domov mu bola zo strany nemocnice venovaná maximálna pozornosť, profesionalita a veľmi empatický a citlivý prístup. Pre nás rodičov to bola veľká trauma a robíme všetko pre to, aby napredoval a dal sa čo najskôr do poriadku. Vzhľadom na všetko, čo bolo nášmu synovi poskytnuté, vrátane prístupu vašich zamestnancov, chceme touto formou vyjadriť naše nesmierne poďakovanie, úctu i obdiv celému personálu, najmä však pánovi primárovi MUDr. Jozefovi Bujňákovi, MUDr. Martinovi Rojákovi, ktorí ho operovali, anesteziológovi MUDr. Pavlovi Kertýsovi, pani inštrumentárke Vierke Nižníkovej, sestre Magde Šašalovej za psychickú podporu a všetkým sestrám na oddelení úrazovej chirurgie. Želáme vám aj nemocnici veľa úspechov, spokojných pacientov a radosť z práce. S vďakou rodičia Adama
Katarina Kireta 12.07.2024 08:05:25
Ja sa chcem velmi pekne podakovat najma panovi primarovi MUDr. Jozefovi Bujnakovi a zdravotnej sestricke Katke za skvely pristup, ochotu a urgentne osetrenie na pohotovosti urazova chirurgia krvave poranenia 11.7. v noci. Boli ste naozaj skveli. Dakujem Vam velmi pekne.
Agáta Christensen 10.07.2024 13:02:53
Poďakovanie za Ing. Jorna Christensena. Ďakujem celému kolektívu zdravotníkov, lekárom aj sestrám z oddelenia klinickej hematológie a pani primárke Lukáčovej za ľudský prístup k pacientovi, za vysokú profesionalitu, ochotu, obetavosť a starostlivosť o môjho manžela, ktorý žiaľ 16.6.2024 prehral svoj boj o život. S pozdravom Agáta Christensen
Simona Korbová 07.07.2024 23:35:34
Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať pani doktorke Mudr. Andrei Vaškovej z oddelenia gynekologie a pôrodnictva, ktorá ma operovala 17.6.2024. Bola to moja prvá operácia v živote a nevedela som, čo mám čakať. No pani doktorka mi do podrobna všetko vysvetlila, oboznámila ma ako to bude prebiehať a aj napriek strachu som sa kvôli nej citila v bezpeči. Veľké ĎAKUJEM, jej obzvlášť patri za jej ľudský prístup a aj za to, že osobne zistila moje vysledky hneď ako to bolo možne. Samozrejme sa chcem poďakovať aj zdravotným sestrám, ktoré sa o mňa patrične starali a vždy mi so všetkym pomohli. Je vidieť, že svoju prácu milujú a robia pre pacientov maximum. Veľká vďaka, nech sa vám dari v živote a som rada, že vás, my obyčajní ľudia, máme. :)
Adrián 06.07.2024 18:19:41
Chcem sa veľmi pekne poďakovať za milé a profesionálne ošetrenie dňa 6.7. v sobotu o 11:50 na urgentnom príjme chirurgie nekrvavých zranení na podzemí p. Dr. Lubymu a pani sestričke. Ľudský, empatický prístup, veľmi milé jednanie. Ďakujem pekne obom, viac takýchto ľudí v našom zdravotníctve.
Maria Lukacova 04.07.2024 14:12:40
Som onkologickou pacientkou vyse 2 rokov. Pocas nich som spoznala takmer cely personal oddelenia klinickej onkologie. Pani primarka, lekari, sestry, asistenti, sanitari, si zasluzia velke dakujem za profesionalny pristup, empatiu, ludskost, trpezlivost. Okrem odbornej pomoci je kazdy ich mily usmev, ci pekne slovo nesmiernym povzbudenim. Chvalabohu dobrych anjelov je tu neurekom. Aj vdaka nim svoj boj nevzdavam a zelam im pevne zdravie, spokojnost a vela uspechov nielen pracovnych.
Iveta Polák Čuchtová 04.07.2024 08:42:13
Moje úprimné poďakovanie patrí MUDr. Andrei Vaškovej, za jej nesmierne profesionálny, ale hlavne ľudský a ústretový prístup. Vďaka nej, som aj v náročnejších situáciách cítila, že bude všetko v poriadku. Zároveň by som sa chcela poďakovať aj všetkým zamestnancom oddelenia Pôrodníctva a gynekológie II, za ich úžasnú starostlivosť a taktiež za nesmierne príjemný a profesionálny prístup. Srdečná vďaka a všetko dobré!
Elena 03.07.2024 10:43:04
Dňa 17.5.2024 moja sestra z Českej republiky bola operovaná na oftalmologickom oddelení. Chcem sa poďakovať celému oddeleniu oftalmológie, primárke MUDr. Kantuľákovej MUDr. Pavukovej a celému personálu za prístup, ľudskosť a ich láskavosť s akou pristupovali k mojej sestre. Poďakovanie patrí aj sestričkám a lekárom na príjmovej a konziliárnej oftalmologickej ambulancii. Veľká vďaka.

FINANČNÁ PODPORA PRE NEMOCNIČNÉ ODDELENIA FNSP J. A. REIMANA PREŠOV

Výber oddelenia

Zadajte požadovanú sumu

Suma:
EUR
Názov oddelenia:

Číslo účtu:
Variabilný symbol:
QR kód:
Ďakujeme za Váš príspevok!
CALL CENTER 24/7

+421 51/7011111

FNSP PREŠOV

Tretia najväčšia slovenská nemocnica. Ponúkame najkomplexnejšiu zdravotnú starostlivosť. Disponujeme všetkými odbornosťami.

PERSONÁL

Stará sa o Vás 500 lekárov, 1182 sestier a pôrodných asistentiek, 390 zdravotníckych asistentov, 18 farmaceutov, 320 laborantov, asistentov, sanitárov a iných zdravotníckych pracovníkov.

NAJMODERNEJŠIA PRÍSTROJOVÁ TECHNIKA

Mamograf, CT, RTG, lineárny urýchľovač, extrakorporálny litotryptor USG,...