Poďakovania

POĎAKOVANIE ZAMESTNANCOM FNSP J. A. REIMANA PREŠOV

Formulár

Mária Brudňáková 03.09.2023 14:01:18
Touto cestou chcem poďakovať všetkým zamestnancom ORL oddelenia (lekárom, lekár -kam, sestrám, sanitárom a iným zamestnancom), s ktorými som prišla do kontaktu počas mojej hospitalizácie, za profesionálny a ľudský prístup. Osobitne ďakujem zástupcovi primára MUDr. Jozefovi Jenčovi a MUDr. Štefanovi Romančákovi, ktorí ma operovali.
Marek Lukáč 01.09.2023 20:37:50
Chcem sa poďakovať celému personálu Onkológie v čele s pani primárkou Leškovou za úžasnú prácu,ochotu,empatiu a ústretový prístup k pacientom,kontrekne aj za moju nebohu manželku Denisu Lukáčovu,o ktorú sa do poslednej chvíle života príkladne starali.Chcem vyjadriť veľkú úctu a obdiv k Vašej práci s popriať Vám všetko dobré,s úctou a rešpektom Marek Lukáč.
Katarína Hudáčová 23.08.2023 19:47:23
Veľké!!!!! poďakovanie celému kolektívu vedenému p. primárkou Lukáčovou. Tu sa nikto nemusí báť, že ho okričia, odbijù. Empatické správanie a snaha, aby pacient netrpel bolesťami je na tomto odd. smozrejmosťou. Rýchle a presné stanovenie dg.a liečba. Poďkovanie patrí aj p.oš.Dr. Vaškovej za každodennú starostlivosť o nášho ocka. Ďakujeme zdr. sestričkám a ostatnému personálu za obetavú starostlivosť. Ešte raz " ĎAKUJEME"
Peter Greš 23.08.2023 10:21:54
Dobrý deň. Touto formou by so sa chcel poďakovať pánu primárovi MUDr. Jozefovi Bujňákovi MBA a jeho skvelému tímu z oddelenia úrazovej chirurgie (lôžková časť 6. poschodie). Ďakujem za starostlivosť a ochotu, ktorú mi sestričky poskytli počas celého pobytu na ich oddelení. Taktiež vďaka patrí hlavne pánu primárovi a jeho operačnému tímu za profesionálny prístup pri zákroku. Vážim si Vašu prácu a prajem Vám veľa úspechov. S pozdravom pacient Peter Greš.
Jana Cuperová 22.08.2023 22:15:45
Dobrý deň. Moje veľké poďakovanie patrí kolektívu zdravotníckych pracovníkov Kožného oddelenia FNsP. Počas mojej hospitalizácie sa mi na vysokej odbornej a profesionálnej úrovni venovali lekárky: MUDr. Gurčíková pri príjme na oddelenie, ktorá mi podrobne vysvetlila predpokladaný liečebný plán, MUDr. Škvarlová, ktorá každodenne posudzovala môj zdravotný stav a s ochotou a záujmom reagovala na jeho zmenu a MUDr. Petra Imlejová, MPH (zastupujúca primárka oddelenia), ktorá s vysokou odbornosťou manažovala moju liečbu počas hospitalizácie a naďalej aj ambulantne. Zároveň rovnaké poďakovanie patrí ošetrovateľskému tímu (sestrám, zdravotníckym asistentom, sanitárom, atď.) pod vedením vedúcej sestry PhDr. Moniky Szantovej a staničnej sestry Stanislavy Karľovej. Môj veľký obdiv majú za neustály záujem o pacientov, ich trpezlivosť, komunikáciu s pacientmi a vysokú odbornosť a profesionalitu. Napriek teplotnému diskomfortu ( v období horúčav by bola vhodná klíma na izbách pacientov ale aj personálu i s ohľadom na orientáciu budovu) a staršej budove, ktorá prešla čiastočnou rekonštrukciou hodnotím svoj pobyt na kožnom oddelení veľmi pozitívne a ešte raz ďakujem za kvalitnú starostlivosť. S úctou Jana Cuperová.
Michal Karniš 17.08.2023 14:59:52
Rád by som poďakoval kolelktivu na traumatologii, kde som bol hospitalizovaný 15.7.2023. Všetci od prveho momentu môjho úrazu boli ku mne v prvom rade veľmi profesionálny a príjemný. Rovnako ďakujem Mudr. Imrichovi za operáciu členka a vlastne všetkým sestrička´m, pánom v sadrovni aj tomu čo ma naprával :D skvelá práca :)
Danka Kmeťová 13.08.2023 18:11:05
Ďakujem p. MUDr. Martinovi Šimovi a celému oddeleniu gynekológie (9.posch. monoblok) za príkladnú starostlivosť a ľudský prístup k mojej sluchovo-postihnutej dcére, hospitalizovanej od 9.8.2023 do 11.8.2023 . Ďakujem aj za dcérku ❤
Peter Baran 12.08.2023 15:20:58
Chcem poďakovať Mgr. IVANA Golodzejovej za ochotu ,priateľský a odborný prístup pri hospitalizácii po operácii žlčníka. Zároveň ďakujem aj celému kolektívu.
Daniel Lapšanský 03.08.2023 21:39:51
Touto cestou by som sa rád poďakoval celému tímu koronárnej jednotky Kardiocentra v Prešove. Obrovské ďakujem patrí pani MUDr. KOPŘIVOVEJ za jej vysoko odborný prístup, plný ľudskosti a empatie. "Pani doktorka, vďaka Vám tu ešte môžem byť a tešiť sa zo života." ĎAKUJEM.
Mária 02.08.2023 17:57:44
Zo srdca sa chcem poďakovať prednostovi MUDR .Ján Kloc, robil mi Tepku kolená práve koleno pred 4 rokmi ,ľavé pred 2 rokmi, veľká spokojnosť lekárovi a personálu ortopedie,19.6.2023.operoval moju mamku (86rocnu) tepka bederni kĺb, veľká spokojnosť a veľká starostlivosť personálu veľká vďaka

FINANČNÁ PODPORA PRE NEMOCNIČNÉ ODDELENIA FNSP J. A. REIMANA PREŠOV

Výber oddelenia

Zadajte požadovanú sumu

Suma:
EUR
Názov oddelenia:

Číslo účtu:
Variabilný symbol:
QR kód:
Ďakujeme za Váš príspevok!
CALL CENTER 24/7

+421 51/7011111

FNSP PREŠOV

Tretia najväčšia slovenská nemocnica. Ponúkame najkomplexnejšiu zdravotnú starostlivosť. Disponujeme všetkými odbornosťami.

PERSONÁL

Stará sa o Vás 446 lekárov, 1082 sestier a pôrodných asistentiek, 280 zdravotníckych asistentov, 11 farmaceutov, 291 laborantov, asistentov, sanitárov a iných zdravotníckych pracovníkov.

NAJMODERNEJŠIA PRÍSTROJOVÁ TECHNIKA

Mamograf, CT, RTG, lineárny urýchľovač, extrakorporálny litotryptor USG,...