Poďakovania

POĎAKOVANIE ZAMESTNANCOM FNSP J. A. REIMANA PREŠOV

Formulár

Mária Ducárová 11.08.2020 15:47:55
Vyjadrujem úprimnú úctu a obdiv k práci celého tímu sestier gynekologického oddelenia na 9 posch. chirurgického monobloku . Pacientkám pred a po operáciách sú tieto skvelé ženy vysoko odbornou, ale najmä láskavou a ľudskou oporou. Želám im, aby boli čo najlepšie ocenené a naďalej nachádzali v svojej práci zmysel a motiváciu.
Jana Anderková 07.08.2020 21:36:07
Chcem sa poďakovať celému tímu pediatrického oddelenia za ošetrovanie môjho syna Tadeáška, za láskavý, trpezlivý a citlivý prístup. Naša vďaka patrí vrchnej sestre p. Sabolovej, staničnej sestre p. Liptákovej, lekárke Mudr. Hrabčákovej, sestričkám Imrichovej, Scirankovej, Semanovej plus praktickým sestrám a ďalšiemu personálu, ktorý sa oňho staral. Dokonca aj upratovačkám. Veľká vďaka za všetko. Janka a Tadeáško
Eva Debreceniová 06.08.2020 21:32:29
Úprimne sa chceme poďakovať oddeleniu Neurológie, pani primárke MUDr. A. Cvengrošovej, MUDr.H. Fickovej a celému personálu za vynikajúcu starostlivosť a vysoko profesionálny a ľudský prístup počas hospitalizácie nášho otca a manžela, Ladislava Debreceniho. Veľmi si vážime vašu prácu, ktorou robíte dobré meno celej prešovskej nemocnici. S úctou, rodina Debreceniová
Ivana C 05.08.2020 18:17:02
Chcem poďakovať MUDr. Z. Haverovi za ľudský, empatický prístup so snahou vysvetliť problémy tak, aby ich pacient a jeho blízki pochopili. Je veľkou úľavou komunikovať s niekým, komu na pacientoch tak záleží. Taktiež chcem poďakovať všetkým na oddelení označenom ako Covid 19 za starostlivosť a obetavosť s akou sa venujú pacientom
Mgr.Nadežda Bobáková 04.08.2020 07:28:10
Chcem sa poďakovať lekárom a zdravotným sestrám z Oddelenia gynekológie a pôrodníctva II za ich skvelý profesionálny prístup a starostlivosť. Zvlášť sa chcem poďakovať MUDr.Ľ. Marčákovi a za neoceniteľnú pomoc taktiež sestrám J. Marčákovej a N. Baranovej.
Mária Oravcová 03.08.2020 21:09:43
Chcela by som sa touto cestou poďakovať zamestnancom Oddelenia gynekológie a pôrodníctva I. - stará budova. Moja vďaka patrí pani primárke Mudr. Horanskej, celému operačnému kolektívu a taktiež milému kolektívu sestričiek. Pre mňa anjelom, bola v deň operácie sestrička júlia Baková. Veľké ďakujem všetkým.
Barbora Čellárová 03.08.2020 10:29:41
Chcela by som sa poďakovať lekárom, sestrám a ostatnému personálu z Oddelenia gynekológie a pôrodníctva ako aj z Oddelenia neonatológie v Monobloku za profesionálny prístup, odbornú starostlivosť a ochotnú pomoc počas pôrodu aj prvých dní po ňom. Som veľmi rada, že som sa rozhodla práve pre Monoblok, bola som naozaj v dobrých rukách a rozhodne odporúčam aj ostatným mamičkám, aby rodili práve tu. Veľká vďaka všetkým!
Lenka Kušnírová 28.07.2020 20:34:15
Chcela by som sa podakovat MUDr. Bilovi z oddelenia gynekologie a porodnictva za perfektny profesionalny pristup, uzasnu komunikaciu, velku ochotu a pomoc. Neskutocne DAKUJEM za vsetko! Maximalna spokojnost :)
Leontína 23.07.2020 14:13:14
Rada by som sa poďakovala všetkým pracovníkom oddelenia ORL a ChHak za ich ochotu, profesionalny prístup a starostlivosť. Rovnako by som sa rada poďakovala aj MDDr. Ferkovi, MUDr. Kuncovi a v neposlednom rade aj Mgr. Lengyelovej. Všetci boli príjemní, ústretoví, absolutne žiaden problém, všetko prebiehalo hladko :)
Vladimír Maňkoš 22.07.2020 11:26:22
Veľká vďaka všetkým pracovníkom Neurologického odd. FNsP v Prešove. Svojim perfektným prístupom mi neuveriteľne spríjemnili môj čas strávený v nemocnici. Všetci lekári, zdravotné sestry, ošetrovatelia a ostatný personál boli skvelí, vždy usmiati, pohodoví a vždy ochotní pomôcť...som zamestnaný v školstve, u nás sa hovorí: "aký triedny učiteľ, taká je aj trieda!" Myslím si, a vychádzam tiež z osobnej skúsenosti, že je to nemalá zásluha pani primárky, MUDr. Cvengrošovej. Stretol som sa s ňou len 2-krát počas vizít, ale zapôsobila na mňa veľmi pozitívnym dojmom... Ešte raz vďaka...

FINANČNÁ PODPORA PRE NEMOCNIČNÉ ODDELENIA FNSP J. A. REIMANA PREŠOV

Výber oddelenia

Zadajte požadovanú sumu

Suma:
EUR
Názov oddelenia:

Číslo účtu:
Variabilný symbol:
QR kód:
Ďakujeme za Váš príspevok!
CALL CENTER 24/7

+421 51/7011111

FNSP PREŠOV

Tretia najväčšia slovenská nemocnica. Ponúkame najkomplexnejšiu zdravotnú starostlivosť. Disponujeme všetkými odbornosťami.

PERSONÁL

Stará sa o Vás 446 lekárov, 1082 sestier a pôrodných asistentiek, 280 praktických sestier, 11 farmaceutov, 291 laborantov, asistentov, sanitárov a iných zdravotníckych pracovníkov.

NAJMODERNEJŠIA PRÍSTROJOVÁ TECHNIKA

Mamograf, CT, RTG, lineárny urýchľovač, extrakorporálny litotryptor USG,...