Poďakovania

POĎAKOVANIE ZAMESTNANCOM FNSP J. A. REIMANA PREŠOV

Formulár

miroslav mašlej 19.01.2022 19:18:23
dakujem za všetko čo ste pre mna spravili,prajem vam vela zdravia !!!!!!
PaedDr. Tamara Pavlovová 09.01.2022 21:02:21
Touto cestou by som ešte raz chcela vyjadriť poďakovanie kolektívu oddelenia neurológie pod vedením MUDr. Cvengrošovej, za jej vysoko odborný prístup, povzbudenie počas mojej hospitalizácie. Veľmi pekne ďakujem MUDr. Mihalovovi, MUDr. Orlickému, MUDr. Verdonovi, MUDr. Liesenerovej, ktorí sa o mňa pravidelne starali, informovali ma a poskytovali odbornú liečbu. Veľké poďakovanie patrí aj sestrám, ošetrovateľkám a ošetrovateľom a ostatným zamestnancov. Prijmite moje úprimné ďakujem
Valeria Jusková 08.01.2022 00:55:23
Dobrý deň. Aj touto cestou sa chcem ešte raz veľmi pekne poďakovať za úžasný prístup k mojej dcére, ktorá bola hospitalizovaná na oddelení úrazovej chirurgie- počnúc ambulantnou a následne ústavnou starostlivosťou. Začala by som samozrejme pánom prednostom MUDr. Jozefom Bujňákom, MBA., človekom s veľkým srdcom, jeho lekármi, vedúcou sestrou, staničnou sestrou a všetkými sestrami, asistentkami, sanitármi a upratovačkami. Samozrejme veľká vďaka aj všetkým fyzioterapeutom, ktorí sa venujú pacientom, ktorí sú plne odkázaní na pomoc celého personálu. Patrí Vám veľké ďakujem.
Eva Kušnírová 06.01.2022 19:08:21
Chcem sa poďakovať za vysoko profesionálny a hlavne ľudský prístup pri ošetrení na kovidovej ambulancii MUDr. A. Surňákovi a sestričke p. Kušnírovej tento týždeň. Ďakujem.
Simona Onofrejová 06.01.2022 18:42:45
Dobrý deň Rada by som aj touto cestou vyjadrila svoje poďakovanie MUDr. Biľovi za jeho ochotu, vysoko profesionálny a ľudský prístup. Jeho prístup vo mne vyvolával pocit istoty a bezpečia. MUDr. Biľa môžem vrelo odporučiť. Taktiež sa chcem poďakovať celému kolektívu sestier z oddelenia šestonedelia a novorodeneckého.
Blašková 31.12.2021 10:36:30
Touto cestou by som sa chcela poďakovať pani primárke oddelenia pediatrie MUDr. Jane Čurillovej a lekárke pedopsychiatrického oddelenia MUDr. Milene Kudlovej za vysokú odbornosť, starostlivosť, citlivý a mimoriadne ľudský prístup počas hospitalizácie mojej dcéry Natálky. V menej celej rodiny vyjadrujeme vďaku za pomerne rýchle zlepšenie jej vážneho zdravotného stavu.
PhDr. Dagmar Magurová, PhD. 28.12.2021 11:21:00
Aj touto cestou sa chcem verejne poďakovať za seba a študentov PU v Prešove, FZO, študijného odboru ošetrovateľstvo. Veľké ďakujem Klinike pediatrie, vedúcej sestre- Mgr. Monike Dubeckej a úsekovej sestre- Mgr. Jarmile Liptákovej a všetkým úžasným sestrám pracujúcim na Oddelení väčších detí za ich profesionálny a ľudský prístup k detským pacientom a študentom počas klinických cvičení v priebehu celého zimného semestra. Za ich trpezlivosť , spoluprácu, asertívne správanie, ochotu pomôcť pri nadobúdaní vedomostí a hlavne zručností pri príprave študentov na výkon povolania - sestra. Prajem im všetkým pevne zdravie a veľa energie do ďalších náročných dní. Majú náš veľký obdiv a patrí im obrovské ĎAKUJEM. Teším sa na ďalšiu spoluprácu. S úctou Magurová Dagmar a študentky odboru OŠE.
Jozef Štofik 21.12.2021 19:48:05
Dobrý deň Aj touto cestou sa chceme poďakovať MUDr. Lesszji Geci za príkladnú starostlivosť o našu dcéru Zuzanu. Ďakujeme rodičia Jozef a Jana
Pechartzová 18.12.2021 10:47:53
Dobrý deň 🙏 Chcem sa touto cestou veľmi krásne poďakovať kolektívu konkrétne na covidovom oddelení 5.poschodie geriatria ,kde som bola hospitalizovaná,bojovala som o život a vďaka personálu,ktorý je úžasný,s profesionalitou a hlavne ľudským prístupom aj úsmevom nám chorým pomáhajú to všetko zvládnuť,skláňam sa hlboko a ďakujem ďakujem za všetko, prajem im veľa sily,zdravie im aj ich rodinám,sú úžasní, veľká vďaka🙏🙏👍🙏👍aj otec sa pripája,aj on ďakuje krásne všetkým na 5.poschodí💚
Yveta Adamo 16.12.2021 20:14:56
Tymto a hlavne v tomto hektickom predvianocnom covidovom case sa chcem skutocne uprimne a zo srdca PODAKOVAT panovi MUDr. Bc. Tomasovi Uhrinovi PhD. Dakujem mu za jeho niekolkorocnu starostlivost o mna a to na vysokej profesionalnej urovni Dakujem mu za jeho empaticky pristup, za jeho trpezlivost Dakujem mu za jeho doslednost a pedantnost Nakoniec sa chcem Podakovat osudu a vis maior, ze moje kroky nasli takeho cloveka, lekara ako je pan Dr. Uhrin JUDr. Yveta Adamo Kosice

FINANČNÁ PODPORA PRE NEMOCNIČNÉ ODDELENIA FNSP J. A. REIMANA PREŠOV

Výber oddelenia

Zadajte požadovanú sumu

Suma:
EUR
Názov oddelenia:

Číslo účtu:
Variabilný symbol:
QR kód:
Ďakujeme za Váš príspevok!
CALL CENTER 24/7

+421 51/7011111

FNSP PREŠOV

Tretia najväčšia slovenská nemocnica. Ponúkame najkomplexnejšiu zdravotnú starostlivosť. Disponujeme všetkými odbornosťami.

PERSONÁL

Stará sa o Vás 446 lekárov, 1082 sestier a pôrodných asistentiek, 280 zdravotníckych asistentov, 11 farmaceutov, 291 laborantov, asistentov, sanitárov a iných zdravotníckych pracovníkov.

NAJMODERNEJŠIA PRÍSTROJOVÁ TECHNIKA

Mamograf, CT, RTG, lineárny urýchľovač, extrakorporálny litotryptor USG,...