Poďakovania

POĎAKOVANIE ZAMESTNANCOM FNSP J. A. REIMANA PREŠOV

Formulár

Lenka Hoborová 18.02.2023 21:05:21
Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému tímu oddelenia urológie za vynikajúcu starostlivosť a ľudský prístup. Obzvlášť ďakujem pánovi doktorovi Viľchovi, ktorý ma operoval. Ďakujem veľmi pekne.
Viliam Krescanko ml. 16.02.2023 15:19:17
Dobry den. Chcem sa VELMI ale naozaj VELMI PODAKOVAT KOMPLET CELEJ NEMOCNICI, vsetkym oddeleniam a ZVLAST INTERNEMU ODDELENIU OD PANI PRIMARKY MUDr M. Kyslanova, zastupkyni primarky MUDr. T. Husarova vsetkym p.DOKTOROM ,p.DOKTORKAM, ZDRAVOTNYM SESTRAM, p. KUCHARKAM, p.UPRATOVACKAM jednoducho celemu tymu a personalu ktory sa o mna staral, pretoze boli vsetci uplne uzasny, starostlivy, usmievavy a svoju pracu si robili ozaj na vybornu. Citil som sa tam velmi skvele a vobec som nemal pocit ze som v nemocnici vdaka nim. Velmi si to vazim a budem na vas spominat len v dobrom. S uctou a este jednym obrovskym PODAKOVANIM VILIAM KRESCANKO
Hedviga Pivovarníková 16.02.2023 12:24:25
Dovoľte mi vysloviť úprimné poďakovanie personálu geriatrického oddelenia pod vedením pani primárky Janky Kasenčákovej, ktorý sa postaral o môjho 95-ročného príbuzného, hospitalizovaného v januári 2023. Vďaka nim opäť trávi príjemné chvíle so svojou milovanou dcérou a jej rodinou.
JANA 13.02.2023 10:58:45
Dobrý deň prajem, chcela by som sa veľmi pekne poďakovať pani doktorke z oddelenia gynekológie, Andrei Vaškovej, ktorá ma nesmierne potešila nielen svojou vysokou odbornosťou, ale najmä ľudským prístupom. Nestretávam v živote ľudí, ktorí by boli tak múdri, šikovní a expertmi vo svojom obore a zároveň, aby si dokázali zachovať láskavý a ľudský prístup ku bežnému človeku, ktorý prichádza na vyšetrenie bez vopred dohodnutej známosti. Takže naozaj Vám zo srdca patrí moje obrovské ĎAKUJEM! Vyhľadala som pani doktorku Vaškovú na odporúčanie mojho obvodného gynekológa, ktorému sa pri bežnej tehotenskej poradni nepozdávali niektoré životné funkcie dieťatka, a preto ma odporučil vyhľadať v nemocnici lekárku, ktorá je známa vysokou špecializáciou v ultrazvukom vyšetrení. Dostala som na papieriku len jej priezvisko ale pán google mi pomohol v Prešovskej nemocnici si ju nájsť, a tým pádom sa mi dostalo veľmi príjemnej skúsenosti s jednou úžasnou a skúsenou osobnosťou. Preto som cítila potrebu podeliť sa o svoju pozitívnu skúsenosť. V prípade potreby získať špeciálne odborné posúdenie od lekára gynekológa Vám rovnako odporúčam vyhľadať pani doktorku Vaškovu na oddelení gynekológie v monobloku FNSP PO. P.S. ani som netušila kolko rôznych parametrov je možné odčítať z ultrazvuku - veľmi pekne ďakujem za podrobné vysvetlenie :)
Kristina 12.02.2023 15:31:48
Touto cestou by som sa chcela úprimne poďakovať odd. gynekológie a pôrodníctva na 10. Poschodí. Ďakujem za ich príkladnú starostlivosť, všetkým úžasným sestričkami, asistentkam, pani upratovačke a samozrejme lekárom. Boli ste naozaj všetci úžasní a nemôžem povedať ani jedno krivé slovo. Ďakujem!!! Veľmi by som chcela takto pekne písať aj o novorodeneckom, no žiaľ nedá sa. Rodila som predčasne pretože sa moje dievčatko vybralo na svet skôr. V nemocnici sme strávili 2 týždne, z toho bola týždeň v inkubátore. Veľmi zle som znášala pohľad na moje dievčatko ako som videla že sa trápi a je choručké. Navštevovala som ju každé tri hodiny, s tým že som sa jej ledva mohla dotknúť a len som nanu hľadela ako sa trápi, čo mi trhalo srdce. Nechcem hádzať samozrejme všetky sestry do jedného…. Len som nepochopila prístup niektorých….. nezabudnem keď som prišla k maličkej a ako jedna sestrička z nichonic namna vybehla citujem ,, to akože prečo ste porodili skôr? “ ostala som zarazena z jej otázky a nechápala som … akoby som to sama chcela… začala som plakať….zavrela som sa na izbu a štyri dni som preplakala a nemohla sa spamätať z toho čo sa ma opýtala….. musel ma len priateľ a rodina ukludonovat cez telefón… ja som na mojom dievčatku zo dňa na deň videla ako sa uzdravuje… sestričky mi len vraveli či nevidím aká je apaticka, že je veľmi chorá , nechce nič jesť, a či nevidím aká je žltá….keď som si povedala svoje lebo už som tých depresívnych reči od nich mala dosť, tak len som počúvala ze som mladá a co ja o tom môžem vedieť. Je to smutne ze som chodila na návštevy ku vlastnému dieťaťu, a musela som sa pýtať či ju môžem ASPOŇ pohladiť. Očividne im nič nehovorí poporodna depresia do ktorej ma dostávali, a asi nemali na škole psychológiu ! Bolo to asi moje najhoršie obdobie aké som kedy zažívala. Neprajem to nikomu. Dúfam že sa tieto sestričky o ktorých píšem rýchlo spamätajú, a keď ich robota nebaví , nech ju láskavo zmenia! Lebo s takýmto prístupom môžete robiť tak akurát v obchode! A ne s deťmi. Budúcim mamičkám odporúčam aby si stali za svojim slovom a nedali si skákať od nich po hlave ! Do Prešova by som už rodiť neisla, len kvôli sestričkami na novorodeneckom. Opakujem ešte raz, že nechcem hádzať všetky do jedného, samozrejme tým milým veľmi pekne ďakujem že sa o moje dievčatko starali s láskou . ,,Kolegyne” možno som mladá, ale keby ste prišli vy k nám, ja by som sa takto určite k vám nesprávala. A taktiež chcem poďakovať doktorkam na novorodeneckom, pri každej návšteve mi podávali informácie ohľadom zdr. stavu môjho dieťaťa od A po Z, boli úžasne ďakujem vám veľmi pekne ste milé a máte krásne srdiečka.
Katarína Baňasová 08.02.2023 10:10:17
Touto cestou chcem poďakovať MUDr. Kľocovi za ochotu, kolegialitu a liečbu môjho synovca Dominika Anderka. Ďakujem veľmi pekne.
Katarína Banasova 07.02.2023 17:45:59
Chcem sa poďakovať celému zdravotnickému tímu oftalmologického oddelenia na čele s pani primárkou Kantuľákovou za profesionálny a ľudský prístup. Zvlášť ďakujem pani doktorke Bujňákovej, sestrám na ambulancii a oddelení a všetkým, ktorí sa o mňa počas hospitalizácie starali a pomohli mi. Nepamätám si bohužiaľ mená všetkých, ale ešte raz touto cestou ďakujem.
Mgr. Nikola Fabianová 07.02.2023 12:47:18
Naše poďakovanie patrí starej pôrodnici FNSP J. A. Reimana. V októbri 2022 som tam rodila už druhýkrát a tak ako aj vtedy tak aj teraz som bola maximálne spokojná. Veľké Ďakujem patrí pánovi primárovi MUDr. J. Dzurillovi, ktorý pomohol na svet aj mojej druhej dcérke, za jeho odborné sprevádzanie tehotenstvom, ctg, a i. Pán primár je veľký odborník s ľudským prístupom takže top gynekológ aj pôrodník. Personál od sestričiek, pôrodných asistentiek, laktačných, sanitárok a ostatné milé tetušky, nemôžem povedať pol krivého slova, iba ďakovať za všetko čo urobili aj nad rámec ich povinnosti (oni vedia ). Takže od príjmu do nemocnice až po prepustenie domov bolo postarané o mňa a môj poklad veľmi dobre. Ďakujeme
Jana Gumanová 04.02.2023 17:36:42
Veľmi pekne ďakujem, za láskavý prístup, ľudské vysvetlenie a profesionálnu prácu MUDr. Dominikovi Kobakovi z úrazovej chirurgie
Silvia Vargová 31.01.2023 09:37:46
Chcela by som poďakovať pani doktorke Irene Miklušovej ktorá ma operovala v novembri.. veľké ďakujem... veľmi šikovná doktorka..

FINANČNÁ PODPORA PRE NEMOCNIČNÉ ODDELENIA FNSP J. A. REIMANA PREŠOV

Výber oddelenia

Zadajte požadovanú sumu

Suma:
EUR
Názov oddelenia:

Číslo účtu:
Variabilný symbol:
QR kód:
Ďakujeme za Váš príspevok!
CALL CENTER 24/7

+421 51/7011111

FNSP PREŠOV

Tretia najväčšia slovenská nemocnica. Ponúkame najkomplexnejšiu zdravotnú starostlivosť. Disponujeme všetkými odbornosťami.

PERSONÁL

Stará sa o Vás 446 lekárov, 1082 sestier a pôrodných asistentiek, 280 zdravotníckych asistentov, 11 farmaceutov, 291 laborantov, asistentov, sanitárov a iných zdravotníckych pracovníkov.

NAJMODERNEJŠIA PRÍSTROJOVÁ TECHNIKA

Mamograf, CT, RTG, lineárny urýchľovač, extrakorporálny litotryptor USG,...