Poďakovania

POĎAKOVANIE ZAMESTNANCOM FNSP J. A. REIMANA PREŠOV

Formulár

Ľudmila M. 12.09.2022 15:48:28
Touto cestou sa chcem poďakovať, aj keď s odstupom času, celému kolektívu na oddelení chirurgie, a hlavne operantovi Mudr. Muszkovi, ktorý operaval nášho syna Daniela, za jeho profesionálny a ľudský prístup, trpezlivosť, a ochotu vysvetliť všetko, čo sa tykalo zákroku. Celému kolektívu veľmi pekne ďakujeme.
Ľudmila M. 05.09.2022 14:01:51
Chcela by som sa úprimne poďakovať, aj keď s odstupom času od synovej hospitalizácie na chirurgickom oddelení. Veľmi pekne ďakujem predovšetkým operantovi Mudr. Muszkovi, ktorý operoval syna Daniela, za jeho ľudský a profesionálny prístup, ochotný vysvetliť celú problematiku operácie, a vôbec celému personálu, či už sestričkám, ktoré tiež s ochotou odpovedali na všetky otázky i potreby syna, ale aj sanitárom a všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom boli účastní počas hospitalizácie. Veľmi pekne ďakujem za všetko, vážime si to. Ľudmila Marcinková
Mária Bujdošová 02.09.2022 16:32:05
Chcem sa poďakovať všetkým zamestnancom na oddelení gynekológie a pôrodníctva (monoblok), ktorí sa o mňa starali počas mojej hospitalizácie. Špeciálne nočnej smene z 27. na 28.8. a dennej 28.8.2022. Zo srdca ďakujem. Taktiež moje poďakovanie patrí kolektívu na novorodeneckom odd., ktorí sa starali o moju dcéru.
Dr.Zuzana Kováčová 02.09.2022 08:23:50
Moje nekonečné poďakovanie patrí všetkým pracovníkom KAIM. V júni tohoto roku som sa mohla vďaka obetavosťi všetkých pracovníkov - lekárov, sestier, ošetrovateľov, fyzioterapeutov vrátiť do domáceho prostredia a do života, a to po neľahkej chorobe. Možno si spomeniete. Ja nezabudnem.Všetci menovaní pracujú pod vedením jedinečného kolektívu lekárov a lekáriek, za menežovania prim. MUDr. Borisa Mavrodjeva a prednostky MUDr.Ľubomíry Romanovej. Schopnosťˇ spolupráce a rozdelenie kompetencií medzi nimi mi zachránilo život. Doslova…nie je to fráza a ja za to denne ďakujem. Je doslova zázrak, že v dnešnej neľahkej situácii v zdravotníctve funguje táto klinika ako šviajčiarske hodinky a to nielen ako dokonalý stroj, ale tento organizmus má veľkú dušu a aj vďaka tej duši sa pacient môže uzdraviť. Neviem poďakovať všetkým sestrám a zdravotníckym pracovníkom konkrétne, ich mená nepoznám. Ale všetkým do jedného patrí veľké ďakujem. Opakujem sa, ale ešte raz a ešte veľakrát ďakujem všetkým lekárom, ste výnimoční, Ľubka Romanová ďakujem. Váš pacient dr. Zuzana Kováčová
Anna Maximova 27.08.2022 19:37:35
Bola som hospitalizovana na oddeleni psychiatrie.Chcem vyslovit velke podakovanie pani primarke Horvathovej,pani doktorke Suchej,pani doktorke Jakubikovej a celemu zdravotnickemu personalu za ludsky a mily pristup,velmi mi pomohli.Nevedela som , ze pobyt v nemocnici moze byt taky prijemny.Velke dakujem.
Viktória 20.08.2022 13:36:18
Touto cestou by som sa chcela poďakovať pánovi lekárnikovi z nemocničnej lekárne FNsPJ. A. Reimana Prešov za jeho profesionálny prístup a ochotu pomôcť zabezpečiť potrebný liek. Ešte raz veľmi pekne ďakujem a prajem všetko dobré.
lukáš 212 18.08.2022 09:53:11
Touto cestou sa chcem poďakovať celému kolektívu odd. geriatrie pod vedením primárky odd. MUDr. Kasenčákovej, izbovým lekárom zdravotným sestričkám a bratom, pomocnému personálu za príkladnú a profesionálnu starostlivosť počas mojej hospitalizácie. Osobitná vďaka patrí MUDr. Ščecinovi - lekárovi na príjme, ktorý ma presvedčil o potrebe hospitalizácie, lebo neviem ako by som doma svoj zdravotný problém zvládol - za jeho odborný a ľudský prístup.
Marián Vološin 13.08.2022 10:40:22
Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať celému personálu oddelenia úrazovej chirurgie za príkladny a profesionálny prístup počas mojej hospitalizácie po úraze kolena,najme pánovi doktorovi Martinovi Rojákovi za pohotovi prístup. Ďakujem krásne boli ste perfektný.
Paulinyová Marie 12.08.2022 07:33:22
Ďakujem Mudr.Durkáčovi a personálu odd.cievnej chirurgie ,za príkladnú starostlivosť o moju sestru Alexandru Olekšákovú, operovanú 21.7.20022. Pánovi doktoroví veľká vďaka ,nielen za profesionálny ale aj veľmi ľudský prístup k pacientovi.. Želám si ,aby takýchto lekárov ako je pán Mudr. Durkač. ktorý napriek svojej profesionalite nestratili empatiu k chorému človeku ,bolo v našich nemocniciach viac. Ďakujem Paulinyová Marie Olekšáková Alexandra
Alexandra 11.08.2022 13:52:27
Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať všetkým lekárom, sestričkam, pôrodným asistentkam a celému personálu na gynekokologii a novorodeneckom oddeleni v monobloku za ukážkovú a láskavú starostlivosť. Vďaka Vam som mala krasny zážitok z pôrodu. DAKUJEM

FINANČNÁ PODPORA PRE NEMOCNIČNÉ ODDELENIA FNSP J. A. REIMANA PREŠOV

Výber oddelenia

Zadajte požadovanú sumu

Suma:
EUR
Názov oddelenia:

Číslo účtu:
Variabilný symbol:
QR kód:
Ďakujeme za Váš príspevok!
CALL CENTER 24/7

+421 51/7011111

FNSP PREŠOV

Tretia najväčšia slovenská nemocnica. Ponúkame najkomplexnejšiu zdravotnú starostlivosť. Disponujeme všetkými odbornosťami.

PERSONÁL

Stará sa o Vás 446 lekárov, 1082 sestier a pôrodných asistentiek, 280 zdravotníckych asistentov, 11 farmaceutov, 291 laborantov, asistentov, sanitárov a iných zdravotníckych pracovníkov.

NAJMODERNEJŠIA PRÍSTROJOVÁ TECHNIKA

Mamograf, CT, RTG, lineárny urýchľovač, extrakorporálny litotryptor USG,...