Vyhlásenie o prístupnosti

Internetové stránky www.fnsppresov.sk sú tvorené so snahou dosiahnuť čo najväčšiu možnú prístupnosť obsahu pre návštevníkov.
Spĺňajú dôležité zásady prístupnosti podľa metodiky Blind Friendly Web (dôraz na prístupnosť aj pre slabozrakých a nevidomých). Obsah webu je validný podľa štandardného W3 validátora. Vizuálna stránka webu je tvorená podľa štandardov HTML5 použitím kaskádových štýlov CSS3.

Na tomto portáli sú uverejňované aj dokumenty vo formáte PDF, pre ktoré odporúčame mať nainštalovaný prehliadač Adobe Reader.

Veľkosti textov na stránkach sú definované v relatívnych jednotkách a každý návštevník si ich môže pomocou štandardných nástrojov webových prehliadačov zväčšiť.

V prípade problémov s prístupnosťou webového sídla alebo akýchkoľvek iných technických problémov súvisacich s obsahom stránky, prosím smerujte na webadmin@fnsppresov.sk.

CALL CENTER 24/7

+421 51/7011111

FNSP PREŠOV

Tretia najväčšia slovenská nemocnica. Ponúkame najkomplexnejšiu zdravotnú starostlivosť. Disponujeme všetkými odbornosťami.

PERSONÁL

Stará sa o Vás 500 lekárov, 1182 sestier a pôrodných asistentiek, 390 zdravotníckych asistentov, 18 farmaceutov, 320 laborantov, asistentov, sanitárov a iných zdravotníckych pracovníkov.

NAJMODERNEJŠIA PRÍSTROJOVÁ TECHNIKA

Mamograf, CT, RTG, lineárny urýchľovač, extrakorporálny litotryptor USG,...