Reakcia na podvodný článok

Dňa 18.06.2023 bol na webovej stránke yoldashlar.com publikovaný článok pod názvom:

Po takomto čistení ciev sa starší ľudia konečne zbavia vysokého krvného tlaku a ďalších 9 akokeby „neliečiteľných“ chorôb!“.

V spomínanom článku má zamestnanec Fakultnej nemocnice s poliklinikou J. A. Reimana Prešov, prof. MUDr. Ján Kmec, PhD., odporúčať

výrobok Cardiotensive ako liek určený na čistenie ciev.

Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana Prešov, ako aj prof. MUDr. Ján Kmec, PhD. upozorňujú širokú verejnosť, že ide o falošnú webovú stránku

s nepravdivým obsahom, na ktorej bolo podvodným spôsobom zneužité ich dobré meno a od celého tohto obsahu sa dôrazne dištancujú.

Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana Prešov, ani prof. Ján Kmec, PhD., užívanie propagovaného výrobku neodporúčajú.