Získali sme opäť ocenenie Zodpovedný verejný obstarávateľ

Portál TRANSPAREX udelil Fakultnej nemocnici J. A. Reimana Prešov ocenenie Zodpovedný obstarávateľ 2022 za výsledky v oblasti verejného obstarávania v uplynulom roku. V rebríčku hodnotenia sme sa ocitli na popredných priečkach spomedzi 4400 verejných obstarávateľov a získali opakovane nadpriemerné hodnotenie A+ (za rok 2022 a 2021).

Za toto ocenenie ďakujeme našim zamestnancom, ktorí sú zodpovední za proces verejného obstarávania. Kvalitná príprava zákaziek a ich rýchla realizácia nám pomáha šetriť verejnými financiami a zvyšuje dôveryhodné postavenie našej nemocnice v očiach občanov a celého Slovenska.

Ocenenie Zodpovedný obstarávateľ 2022 udelila spoločnosť ProWise, a.s., ktorá portál TRANSPAREX.

prevádzkuje.